D.U.K

Ar KFC produkcijoje naudojate tikrą vištieną?
Taip. Visa KFC produkcijoje naudojama vištiena yra ne tik natūrali, bet ir aukščiausios kokybės.
Ar naudojate lietuvišką vištieną? Kas ją tiekia?
Lietuvos KFC restoranuose naudojame tik lietuvišką, aukščiausios kokybės vištieną, kurią mums tieka "Vilniaus paukštynas".
Ar Jūsų vištiena tikrai šviežia?
Labai! Į KFC restoranus lietuviška vištiena pristatoma kas dvi dienas. Restoranuose kasdien atliekama visos produkcijos patikra, na o specialūs nepriklausomi tiekėjų auditai užtikrina, kad visa KFC naudojama produkcija atitiktų aukščiausius gamybos, paruošimo ir transportavimo standartus.
Ar KFC vištiena ruošiama restoranuose?
KFC restoranai iki pat šių dienų dirba Pulkininko Sanderso būdu - vištieną ruošia rankomis! Vištiena paruošiama, paniruojama ir kepama tik KFC restoranuose. Paruošimo procesą kontroliuoja mūsų profesionalūs viščiukų kepėjai.
Kaip užtikrinate, kad maistas būtų paruoštas tinkamai?
KFC restoranuose kiekvienas maisto paruošimo etapas yra reglamentuotas. Griežtai laikomės numatytų higienos ir maisto paruošimo standartų, vadovaujamės tik patvirtintais KFC receptais.
Ar restoranuose vykdomi reguliarūs patikrinimai?
Be nuolatinių veterinarinės tarnybos, priešgaisrinės saugos, darbo saugos patikrinimų, KFC restoranuose nuolatos vykdomi vidaus auditai.
Ar atskleiskite “Slaptąjį KFC receptą”?
Deja, net jei norėtumėme tai padaryti, negalėtumėme. Nes slaptąjį 11-os prieskonių ir žolelių KFC receptą šiuo metu pasaulyje žino tik keli žmonės, kuriems uždrausta tarpusavyje bendrauti. Labiausiai pasaulyje saugomas recepto originalas ir jam naudojami ingredientai yra laikomi seife, specialioje Kentukio saugykloje.
Ar darbas KFC yra žeminantis?
Ne! KFC - tai ne tik šauni karjeros pradžia, bet ir spartus kylimas karjeros laiptais. Dirbti KFC yra smagu, saugu ir perspektyvu! Yra atvejų, kuomet Lietuvos KFC restorane metus pradirbę darbuotojai buvo paaukštinti iki restorano vadovų pareigų.
Ar KFC moka minimalų atlyginimą?
Ne. Vos tik pradėję dirbti gausite didesnį nei minimalų atlyginimą. Dauguma darbuotojų po bandomojo laikotarpio sulaukia mėnesinio atlygio padidinimo. Šiuo metu visuose KFC restoranuose taikoma nauja darubotojų motyvavimo sistema, leisianti geriems darbuotojams užsidirbti dar daugiau.