Kas yra KFC Veggie?

12.09.2022

Kas yra KFC Veggie?

Tas pats legendinis originalus skonis, kurį žino ir mėgsta mūsų svečiai, dabar gaminamas be mėsos! Mūsų siūlomame Veggie asortimente visi produktai yra paruošti su Veggie lazdelėmis: Veggie Twister tortilija, Veggie traškios lazdelės (3 vnt. arba 6 vnt.) ir Veggie Fillet sumuštinis. Mūsų Veggie produktai yra vegetariški, juose yra pieno ir kiaušinių. Pagrindinė sudėtinė dalis yra mikoproteinai, gaunami iš fermentuotų grybų. Veggie produktai yra paniruojami pagal originalų pulkininko Sanderso receptą, tad skoniu prilygsta legendinei KFC traškiai vištienai! Ruošdami Veggie produktus, stengiamės juos griežtai atskirti nuo ne vegetariškų produktų. Visgi nepaisant didžiausio įmanomo kruopštumo, ruošiant Veggie produkciją gali atsirasti sąlytis su paukštiena.

Kas yra mikoproteinas?

Tai baltymas, gaunamas iš grybų. 100% be mėsos.

Kas yra vegetaras ir kas veganas?

Vegetariškas gyvenimo būdas grindžiamas daugiausia augaline mityba, kuri kartais papildoma pieno produktais, kiaušiniais ir medumi. Vengiama vartoti mėsą ir žuvį bei iš jų pagamintus produktus. Veganiškas gyvenimo būdas grindžiamas augaline mityba, o gyvūninės kilmės maistas, įskaitant pieno produktus, kiaušinius, medų ir iš jų pagamintus produktus, nėra vartojamas.

Ar KFC Veggie asortimentas yra vegetariškas?

KFC Veggie produktuose nėra mėsos. Veggie lazdelių gamyboje naudojami vegetariški produktai, pagaminti iš fermentuotų grybų, pieno ir kiaušinių. Ruošdami Veggie produktus stengiamės juos griežtai atskirti nuo ne vegetariškų produktų, tačiau nepaisant didelio kruopštumo išlieka tikimybė, kad produktai gali turėti sąlytį su mūsų paukštiena. Visgi mūsų specialybė yra Kentukio kepta vištiena! Leidžiame svečiams patiems nuspręsti, ar jiems tai tinka.

Ar KFC Veggie produkcija yra veganiška?

Ne, ši produkcija nėra veganiška, receptas yra vegetariškas – jame nėra mėsos, tačiau yra pieno ir kiaušinių.

Ar KFC Veggie produktai išties panašūs į KFC?

Veggie produkcija kepama pagal mūsų slaptą originalų KFC receptą – taip išlaikant legendinį KFC skonį, tačiau be mėsos.

Kodėl Veggie?

Tikime, kad kiekvienam turi būti suteikta galimybė mėgautis legendiniu KFC skoniu. Net ir tiems, kurie nevalgo vištienos.

Ar Veggie produktai tinka veganams ar vegetarams?

Mūsų Veggie gaminių receptuose nėra mėsos, tačiau yra pieno ir kiaušinių. Ruošdami Veggie produktus stengiamės juos griežtai atskirti nuo vištienos produktų, tačiau net laikantis didžiausio įmanomo kruopštumo, ruošiant Veggie produkciją gali atsirasti sąlytis su paukštiena. Leidžiame svečiams nuspręsti, ar tai jiems tinka.

Ar Veggie produktuose yra kokių nors alergenų? O ar jie be glitimo?

KFC Veggie gaminiuose yra pieno, kiaušinių ir kviečių, todėl jie nėra „be glitimo“. Jei kyla klausimų dėl mitybos, svečiams patariame pasitarti su gydytoju ir nuspręsti, ar produktas jiems tinka. Mes neprisiimame atsakomybės už asmens jautrumą ar alergiją mūsų restoranuose siūlomam maistui.

Kaip išvengti kryžminės taršos?

KFC Veggie gaminių recepte nėra mėsos. Veggie lazdelių gamyboje naudojame tik vegetariškus produktus, pagamintus iš fermentuotų grybų, pieno ir kiaušinių. Vegetariškus produktus kepame atskirai nuo paukštienos ir naudojame atskiras keptuves. Nepaisant didžiausio kruopštumo ruošiant Veggie produkciją, išlieka tikimybė,  kad gali atsirasti sąlytis su paukštiena. Juk visgi mūsų specialybė – Kentukio kepta vištiena! Leidžiame svečiams nuspręsti, ar jiems tai tinka.

Kokie vegetariški patiekalai yra mūsų meniu?

Ledai, ledų kokteiliai, spurgos, bulvytės, kopūstų salotos… ir, žinoma, KFC Veggie produktai. Pagal receptą šie produktai yra be mėsos. Nepaisant didžiausio atsargumo, ruošiant Veggie produktus gali atsirasti sąlytis su vištiena. Leidžiame svečiams nuspręsti, ar jiems tai tinka.