AKCIJA BAIGĖSI

KFC keliasi į kitą lygį su PUBG: pasiruošk išskirtiniam žaidimo grobiui tiesiai iš pulkininko virtuvės!

2023.10.30

KFC pakels tavo žaidimų patirtį į kitą lygį! Džiaugiamės galėdami pranešti apie KFC ir PUBG partnerystę, kuri leis tau atrakinti išskirtinį žaidimo grobį tiesiai iš pulkininko virtuvės. Jei esi pasirengęs pakelti savo žaidimo nuotaiką, skaitykite toliau!

Pakelk lygį su KFC ir PUBG

Įsivaizduok: mėgaujiesi savo mėgstamu KFC patiekalu ir lyg to negana, dar gauni galimybę pasinerti į jaudinantį Player Unknown’s Battlegrounds (PUBG) pasaulį su išskirtiniu KFC įkvėptu grobiu. Tai ir žaidėjams, ir KFC mėgėjams!

Kaip dalyvauti?

Dalyvavimas negali būti paprastesnis! Nuo spalio 30 d. iki lapkričio 26 d. įsitraukti į veiksmą gali taip:

  • Pirk Gamer Combo : įsigyk mūsų išskirtinį Gamer Combo, sukurtą atsižvelgiant į žaidėjus. Į šį kompleksą įeina dvigubas sumuštinis su sūriu, vidutinė Popcorn Chicken porcija, vidutinės bulvytės ir vidutinio dydžio gėrimas. Tai puikus kuras jūsų žaidimo nuotykiams.
  • Atrakink savo grobį: Gamer Combo viduje rasi kortelę su unikaliu kodu.
  • Atrakink ir žaisk: apsilankyk PUBG platformoje ir panaudok unikalų kodą iš kortelės, kad atrakintumei išskirtinį žaidimo grobį (angl. loot). Įsivaizduok savo personažą su KFC įkvėpta apranga, kai pasineri į mūšį! https://kfcxpubg.com/

Riboto laiko pasiūlymas

Nepraleisk šios neįtikėtinos galimybės sujungti savo meilę KFC ir PUBG. Kampanijos laikotarpis trunka nuo spalio 30 d. iki lapkričio 26 d., todėl pasižymėk savo kalendorių ir leistis į šį nuotykį!

Paragauk pergalės su KFC ir PUBG

KFC ir PUBG bendradarbiauja, kad iš naujo apibrėžtų tavo žaidimo patirtį. Atėjo laikas pasikrauti nenugalimų KFC skonių, atrakinti išskirtinį grobį ir stačia galva pasinerti į PUBG mūšio laukus.
Pergalė niekada nebuvo tokia skani!

Sek mus socialinėse medijose ir būk pirmas sužinosiantis naujienas, akcijas ir staigmenas, kol KFC ir PUBG tęsia šią įdomią partnerystę. Pakelk savo žaidimą į kitą lygį su pulkininku Sandersu ir PUBG!

KFC keliasi į kitą lygį su PUBG: pasiruošk išskirtiniam žaidimo grobiui tiesiai iš pulkininko virtuvės!